Polski
Witamy na stronie firmy GRILEX Sp. z o.o.


Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1998. Siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej.

Specjalizujemy się w budowie maszyn typu Hot Air Leveling do cynowania obwodów drukowanych – w technologii bezołowiowej, a także ołowiowej. Współpracujemy ze znaną w tej branży firmą niemiecką Pentagal Chemie und Maschinenbau GmbH. Oferujemy również maszyny wspomagające i akcesoria, cynę i topniki oraz części zamienne do naszych maszyn. Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy także maszyny używane.

Jesteśmy przedstawicielem firm: Felder Löttechnik GmbH - producenta wysokiej jakości cyny i topników; MayTec Aluminium Systemtechnik GmbH - producenta profili aluminiowych o innowacyjnym systemie łączenia oraz ogromnymi możliwościami zastosowań; Kadera Leiterplattensystems - producenta wierteł i frezów do obwodów drukowanych.

Realizujemy zamówienia na wykonanie między innymi produktów, części oraz narzędzi od wielu niemieckich firm, w tym: TKR Group, Achenbach GmbH oraz Fischer Oberflächentechnik GmbH.

Oferujemy szeroką paletę usług, głównie: obróbka skrawaniem na tokarkach i frezarkach typu CNC, frezowanie aluminium i tworzyw sztucznych na dedykowanym ploterze, usługi ślusarskie i spawalnicze (w tym stali nierdzewnej i tytanu) oraz konfekcja kabli.

Naszą ambicją jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, inwestowanie w coraz to nowsze technologie i spełnianie postawionych przez klienta wymagań. Jesteśmy otwarci na nowe współprace. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą paletą produktów i usług.
Created and copyrighted in 2011 by Dawid Kroczek. Shockwave Flash and Javascript are required to be enabled.